PĽÚCNY ČISTIACI NÁPOJ, ktorý by mal vyskúšať každý kto fajčí aj nefajčí

Fajčenie je jednou z najbežnejších závislostí na svete a jeho škodlivé účinky ovplyvňujú miliardy ľudí. Fajčenie poškodzuje každý orgán v tele, ale väčšina fajčiarov sa zdráha prestať fajčiť .

V tabakových výrobkoch nie sú žiadne bezpečné látky a fajčenie môže v tele viesť k mnohým komplikáciám, ako aj k zvýšeniu rizika viacerých problémov v priebehu niekoľkých rokov.
Ako vyzerajú ľudské pľúca po jednom balíčku cigariet?

Fajčenie je jednou z najbežnejších závislostí na svete a jeho škodlivé účinky ovplyvňujú miliardy ľudí. Fajčenie poškodzuje každý orgán v tele, ale väčšina fajčiarov sa zdráha prestať fajčiť

V tabakových výrobkoch nie sú žiadne bezpečné látky a fajčenie môže v tele viesť k mnohým komplikáciám, ako aj k zvýšeniu rizika viacerých problémov v priebehu niekoľkých rokov. Výmena cigariet za inú alternatívu to tiež nezlepšuje.

Cigarety obsahujú asi 600 prísad, ktoré po spálení vytvárajú viac ako 7 000 chemikálií, z ktorých mnohé sú jedovaté a viac ako 69 z nich je spojená s rakovinou.

Dnes však predstavujeme prírodný liek, ktorý vám pomôže vyčistiť pľúca a zabrániť vedľajším účinkom fajčenia.

To je zvlášť výhodné pre fajčiarov, ale ak sa vám podarí tento zvyk ukončiť, bude to pre vás prínosom.

Zmes obsahuje iba prírodné prísady, ktoré sú plnené živinami, minerálmi, vitamínmi a antikarcinogénnymi látkami. Majú pôsobivé výživové profily a úžasné liečivé vlastnosti, ktoré čistia pľúca a zlepšujú celkové zdravie.

Tu je návod, ako pripraviť tento liek:

Copo do chá do gengibre com mel e limão

Zloženie:
2 polievkové lyžice kurkumy
400 g cibule
veľký koreň zázvoru
400 g javorového sirupu
1 liter vody

Príprava a použitie:
Javorový sirup pridajte do zmesi vody a tepla, kým nezačne vrieť. Potom nakrájajte cibuľu a zázvor a pridajte ich do zmesi. Priveďte do varu a pridajte kurkumu. Znížte teplo a duste, kým v panvici nezostane iba polovica originálu.

Potom zmes nalejte do sklenenej nádoby a nechajte ju vychladnúť na izbovú teplotu.

Uchovávajte liek v chladničke a užívajte 2 polievkové lyžice denne, raz ráno a raz večer, najmenej 2 hodiny pred jedlom.

Zatiaľ čo fajčenie je návykové a je veľmi ťažké prestať s fajčením, výhody, ktoré z toho budete mať po ukončení fajčenia, sú nespočetné. Tento nápoj je vynikajúci spôsob, ako začať, pretože uľahčuje dýchanie a zmierňuje poškodenie pľúc .

Vyskúšajte to ešte dnes a začnite obnovovať svoje zdravie!

Zdroj: fithacker ru

 

You Might Also Like