ČISTÉ KRVNÉ CIEVY – DLHÝ A ZDRAVÝ ŽIVOT. Tri recepty na čisté krvné cievy

Atherosclerosis. Computer artwork of a narrowed artery, due to a cholesterol plaque.

Koľko ľudí v súčasnosti trpí chorobami kardiovaskulárneho systému. A koľko úmrtí je z tohto dôvodu!  Veľmi malá pozornosť venujeme podpore výcviku na posilnenie srdca a prostriedkov na čistenie krvných ciev.

Každý rozumný človek vie, že je lepšie zapojiť sa do prevencie, ako sa pokúsiť liečiť následky neskôr. Zlepšenie zdravia je obzvlášť ťažké v pokročilých prípadoch:

Na internete je opísaných veľa metód na čistenie krvných ciev. A najlepšie na tom je, že tieto výrobky sa ľahko pripravujú a berú. Tu sú 3 veľmi populárne a, podľa hodnotenia, efektívne recepty:

1: Aby boli cievy elastické, zmiešajte 1 lyžicu organického medu, slnečnicový olej a citrónovú šťavu. Ráno musíte brať na lačný žalúdok. Liečba trvá 10 dní.

2: Naplňte pohár tri štvrtiny prevarenou vodou (mala by byť teplá, nie horúca), pridajte 1 čajovú lyžičku med a citrónovú šťavu vylisujte z polovice ovocia. Pite večer pred spaním po dobu 10 dní.
lžíce namočená do domácího rýmovníkového medu ve sklenici. Na stole leží citrón

3: Pomelte 2 stredne veľké citróny s mlynčekom na mäso, pridajte 2 lyžice prírodného medu a dôkladne premiešajte. Zmes sa vloží do sklenenej nádoby a nechá sa vylúhovať 1 deň. Pred jedlom si zoberte niekoľko čajových lyžičiek, až do vyčerpania produktu.

zdroj: fithacker ru

You Might Also Like