NAJÚČINEJŠIA LIEČIVÁ VODA NA ŠTÍTNU ŽĽAZU, MOZOG A PEČEŇ

Ľudia už pred storočím ocenili úžasné prospešné vlastnosti kurkumy  a tento silný produkt môže zlepšiť zdravie mnohými spôsobmi.

Má jedinečný impozantný výživový profil a podľa Dr. Ax: 
„Jedna polievková lyžica (sedem gramov) mletej kurkumi obsahuje asi
23,9 kalórií
4,4 g sacharidov
0,5 g bielkovín
0,7 g tuku
1,4 g vlákniny
0,5 mg mangánu
2,8 mg železa
0,1 mg vitamín B6
170 mg draslíka
1,7 mg vitamínu C
13 mg horčíka
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kurkuma a nápoje s nej

Týmito výživovými prvkami sa kurkuma radí na prvé miesto spolu s ich menším množstvom vitamínu E, vitamínu K, niacínu, folátu, vápnika, fosforu, zinku a medi. „

Kurkuma s vodou je jedným z najlepších spôsobov, ako využiť tento koreň a všetko, čo musíte urobiť, je pridať kurkumu do pohára s teplou vodou. Zmiešajte a vypite.

Ako pôsobí konzumácia tohto nápoja ak ju užijete každé ráno:

Zabraňuje poškodeniu pečene
Zabraňuje poškodeniu pečene a dokonca regeneruje poškodené bunky pečene. Stimuluje tvorbu prírodnej žlče a zlepšuje funkciu žlčníka.

Zachováva zdravie mozgu
Kurkuma je bohatým zdrojom antioxidantov, ako sú kurkuminoidy, ktoré zabraňujú poškodeniu mozgových buniek a neutralizujú voľné radikály.

Zmierňuje bolesť a bojuje proti zápalu
Chronický zápal je hlavnou príčinou rôznych ochorení  a tento koreň účinne bojuje proti zápalu a upokojuje bolesť v tele.

Zlepšuje funkciu štítnej žľazy
Má veľkú pomoc pri liečbe autoimunitných ochorení štítnej žľazy, ako je Gravesova choroba a Hashimotova tyroiditída, znižuje hladinu cholesterolu a atrofiu štítnej žľazy.

zdroj: fithacker.ru

You Might Also Like