Ľudový recept proti starnutiu

Pod slovom „stárnutia“ existujú dva pojmi. Na jednej strane sú naozaj prírodné procesy starnutia v tele, sú fyziologické a nezvratné, ale môžeme ich a mali  by sme ich spomaliť. Druhá strana veku je psychologická. Toto môže byť osobné vnímanie seba a nášho života, nášho tela.

Na tento úžasný recept budete potrebovať

  1. 200 gramov medu
  2. 100 ml citrónovej šťavy
  3. 50 ml olivového oleja.

Jednoducho premiešajte všetky tieto zložky a vezmite si čajovú lyžičku denne na prázdny žalúdok. Uchovávajte v chladničke.
Môžete pripraviť tento liek v malých porciách každé ráno v takomto pomere, dve čajové lyžičky medu, jednu čajovú lyžičku čerstvej citrónovej šťavy – 0,5 čajovej lyžičky olivového oleja. Takto ho budete mať vždy čerstvý.

Med normalizuje prácu mnohých vnútorných orgánov, zlepšuje zloženie krvi, zvyšuje imunitu, je silným zdrojom energie, chráni telo pred predčasným starnutím.

Citrón je veľmi užitočný, má veľký význam v metabolických procesoch organizmu, ktoré sa vyskytujú na bunkovej úrovni.

Olivový olej má dobré anti-aging vlastnosti vzhľadom na obsah vitamínu E a antioxidant skutočne zabraňuje odumieraniu buniek  a tým zabraňuje  vzniku vrások. Pre tieto vlastnosti sa odporúča predovšetkým deťom a starším ľuďom, ako aj ženám, ktoré si chcú predĺžiť svoju mladosť.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt citron med a olivový olej

Na záver chcem dodať. Chcete žiť dlhšie a zostať dlhšie mladý? Jedzte správne, mali by ste viesť zdravý životný štýl. Aby ste rýchlo nazostárli, je potrebné piť veľa čistej vody.
 Napokon, najdôležitejšie  je aby ste sa cítili duševne mladý!

zdroj: fithacker ru

You Might Also Like