Len 1 ingrediencia vlasy zachráni a obnoví!

Ak hovoríme o vlasoch, tak jedna z najúspešnejších a najčastejšie používaná zložka v kozmetike je ricínový olej. Je považovaná za prírodný liek pre vlasy: rieši rôzne infekcie a lupiny, kožné problémy ako sú škvrny, akné a vyrážky. Keď ho aplikujete do pokožky hlavy zrýchli vám krvný obeh a vlasové folikuly zaistí lepší rast vlasov. Ak správne vyživujete vlasy, tak vlákno bude silnejšie, pružnejšie a odolnejšie. Vaše vlasy budú rásť rýchlejšie bez toho aby sa lámali.

Ak vám vypadávajú vlasy tak ricínový olej Vám môže udržať tieto problémy pod kontrolou. Príčinou vašich problémov sú baktérie a hubová infekcia. V ricínovom oleji sa nachadzajú kyseliny ktoré znižujú infekcie a pozitívne pôsobí na prostredie vlasov na ich vývoj. Vaše vlasy sa stanú silnejšie, hladšie, lesklejšie a vďaka vitamínu E, bielkovinám a omega 6 mastných kyselinám. To všetko obsahuje ricínový olej. Olej bude tiež liečiť a je to úžasné mazivo ktoré bránia vlasom aby vypadávali.

Súvisiaci obrázok

Oddelíte vlasy na dve rovnaké časti. Nechajte ohriať trochu ricínového oleja a potom aplikujte na pokožku hlavy a korienky. Krúživými pohybmi rozložte lepšie olej na pokožku. Nechajte ho pôsobiť pol hodinu, hodinu alebo celú noc.
Na konci vlasy dobre umyte šampónom.

Každý týždeň používajte túto masku po dobu jedného mesiaca, kým ste schopná vidieť prvé výsledky. V prípade ak vám ricínový olej smrdí, zmiešajte ho s olejom z hroznových semienok alebo olivovým olejom.
Je to vážne jednotka.
zdroj: undergroundhealth.com

You Might Also Like