Toto jednoduché cvičenie je super-spaľovňa tuku!

Ak vás príroda neobdarila skvelou postavou, musíte na sebe neustále pracovať a cvičiť. Váš problém je najmä pás a okolie pásu a bez ohľadu na to, čo urobíte pás ostáva rovnaký. Ale nezúfajte našli sme pre vás cvičenie na spaľovanie tukov a dnes vám o tom poviem.

cvičenie na úbytok hmotnosti

Cvičenie na spaľovanie tukov

Cvičenie „jazdec“ – najefektívnejšie cvičenie pri chudnutí , výsledky sa dostavia veľmi rýchlo. Toto cvičenie funguje veľmi rýchlo,  v čo najkratšom čase. Pomáha vás zbaviť sa nadbytočného tuku v páse a bokoch. Len vďaka nemu môžete dosiahnuť úžasné výsledky.

Najzaujímavejšia vec je, že vďaka cvičeniu „Jazdec“ môžete tiež posilniť imunitu. Ak to robíte pravidelne, môžete zabudnúť na prechladnutie raz a navždy. Cvičenie  vás navyše posilní, pretože v tomto cviku  sa posilňujú takmer všetky svaly na nohách: zadok, predná a zadná skupina bedrových svalov a svaly na nohách.

ako schudnúť doma

Cvičenie pochádza z Číny a osvedčilo sa v rôznych bojových umeniach. Klasické postavenie z Wushu je trochu odlišné od toho, s ktorým budeme pracovť. Takže poďme zistiť, ako pracovať s týmto cvikom.

efektívne cvičenie na zníženie telesnej hmotnosti

1.

Pred cvičením by sme mali malým rozcvičením zahriať svalstvo. Počiatočná pozícia je v stoji, nohy sú od seba vzdialené alebo dokonca mierne širšie, palce spolu, ruky sú roztiahnuté nahor. Zhlboka sa nadýchnite a intenzívne vydýchnite. Pri výdychu vtiahnite žalúdok a dajte sa na pozíciu osoby akoby sediacej.( Prvý obrázok.)

2.

Boky sú paralelné s podlahou, nohy na jednej línii a ruky sú maximálne natiahnuté. Držte pózu čo najdlhšie v rovine, spustite ramená po stranách a dýchajte voľne. Opakujte trikrát. A samozrejme, robte to pravidelne, potom výsledok nebude príliš dlho čakať.

domáce chudnutie

Toto cvičenie je skvelé! Určite  stojí za to pridať ho do svojho každodenného rituálu. Stačí ho vyskúšať a rýchlo vyhodnotíte jeho účinky! Je skvelé aj pri naťahovaní chrbtice a pri  posilnení jej svalstva.

Zdroj: takprosto cc

You Might Also Like