TENTO PRODUKT BOJUJE S NADVÁHOU LEPŠIE NEŽ ZÁZVOR A DIÉTY!

Keď ste dojedli šťavnatý melón, nemusíte sa hneď ponáhľať s vyhadzovaním jeho šupy. Zelená časť je tak užitočná, že ľudoví liečitelia ju odporúčajú uskladňovať v sušenej podobe a využívať počas celého roka.

Neuveriteľné, ale tento prostriedok vás môže ochrániť pred obezitou! Preto, pre tých, ktorí snívajú o zbavení sa nadmernej hmotnosti, vám povieme trochu viac ako vyriešiť tento problém pomocou melónovej šupe.

Prečo uchovávať melónovú šupu?

  1. Maska na tvár z melónovej šupe pomáha vädnúcej pokožke, intenzívne ju vyživuje vitamínmi a zvlhčuje. Rozdrvená zelená časť sa najskôr aplikuje na gázu, pomocou nej sa nanáša na tvár a necháme  pôsobiť 20 minút. Budete prekvapená, akú budete mať zamatovú pokožku. výhody kôry z melónu
  2. Vývar zo šupky melónu rieši množstvo problémov s trávením: pomáha pri kolitíde, dyspepsii a dysbióze. Pri príprave lieku vezmite 100 g melónovej kôry bez hornej zelenej kôry, zalejte 1 litrom pitnej vody. Varte kožu na slabom ohni po dobu 30 minút, nechajte hodinu odstáť a potom preceďte vývar. Pijeme pol šálky 3 krát denne. výhody kôry z melónu
  3. Melónové kože sa používajú pri liečbe cholelitiázy. Aby sme dosiahli výsledok, kôra by mala byť položená na plechu v jednej vrstve a hojne posypaná cukrom. Získaná šťava by mala byť uskladnená v tmavej fľaši, uložená v chladničke. Použite tento sirup s čajom, pridajte 1 polievkovú lyžičku sirupu do nápoja 2-3 krát denne. výhody kôry z melónu
  4. Na boj s nadmernou hmotnosťou a obezity sa koža melónu používa vo forme prášku. Pri výrobe sa zelená buničina vyčistí od vrchnej jasne zelenej vrstvy, potom sa položí na plech a vysuší, kým sa vlhkosť úplne neodparí v rúre pri 50-70 stupňoch alebo vo vonkajšom prostredí v tieni. Potom sa koža rozomelie v mlynčeku na kávu.
  5. výhody kôry z melónu

2 polievkové lyžice prášku by sa mali naliať do 500 ml vriacej vody, a nechať pôsobiť 1 hodinu. Preceďte tekutinu a užívajte liek 3krát denne po 100 ml.

výhody kôry z melónu

Bohužiaľ, medikamenty na báze vodných melónov nie sú vhodné pre tých, ktorí trpia urolitiázou, cukrovkou, pyelonefritídou a patológiami prostaty.

zdroj: sovkusom ru

You Might Also Like