Efekt je kozmický! Po dvoch aplikáciách tejto masky vlasy sa stali trikrát silnejšie.

Vlasy vždy odrážajú všetky ťažkosti nášho života. Nesprávna výživa, nedostatok spánku, stres, prechladnutie, hormónové prekrvenie pozadia – a na miesto hustých dlhých vlasov ostáva vyšklbaný riedky chvost. A niekto má od narodenia  veľmi tenké a nezbedné vlasy . V každom prípade musí byť problém vyriešený, pretože vlasy sú hlavnou ženskou ozdobou.

vlasová maska ​​s dimexidom

Veľmi často kozmetológovia a trichológovia predpisujú pacientom obklady a iné výrobky na báze dimexidu. Táto látka zlepšuje krvný obeh, čím sa urýchľuje dodávanie živín do vlasových folikúl. S ním môžete ľahko urýchliť rast vlasov. V takom prípade bude vaša hriva svieža, bujnejšia a bude lesklejšia.

 Poradíme vám, ako pripraviť veľmi efektívnu masku pre vlasy z dimexidom.

vlasová maska ​​s dimexidom

Maska na vlasy s dimexidómom

Potrebujeme:

3 lyžičky. Dimexidum
1 lyžička. vitamín A
1 lyžička. vitamín E
1 lyžička. vitamín D
1 lyžička. vitamín B6 alebo B12 v ampulkách
1 lyžička. ricínový olej
1 lyžička. lopúchaný olej
šťava z polovice citróna

maska ​​pre rast vlasov

PRÍPRAVA A POUŽITIE

Zmiešajte všetky tieto zložky. Oleje môžu byť mierne zahriate. Táto zmes by mala byť použitá na kožu hlavy, rozdeľte vlasy s cestičkou uprostred, a rozložíme zostávajúcu zmes  po celej dĺžke, potom si zakryjeme  hlavu s fóliou alebo plastovou fóliou a zabalíme do uteráka. Okrem toho môžete vlasy zahriať sušičom vlasov.

maska ​​pre rast vlasov

 

Takto zabalená musíte byť 30-60 minút, potom starostlivo umyjeme vlasy. Počas procedúry môže byť pozorovaná škvrna na pokožke hlavy – je to normálne a naznačuje to, že zložky masky prenikajú do pokožky.Túto masku stačí  aplikovať 1-2 krát týždenne.
      

Maska s dimexidom perfektne nasýti vlasy potrebným komplexom vitamínov a tiež stimuluje vlasové folikukly, takže vlasy rastú rýchlejšie a menej vypadávajú. Všetky vlasy sú vyhladené,  vlasy nebudú padať, ale dotyk bude hustší a príjemnejší.

maska ​​proti vypadávaniu vlasov

NAŠA RADA

Môžete meniť množstvo oleja v kompozícii v závislosti od problému, s ktorým sa stretávate.Vitamín A stimuluje rast vlasov, chráni ich pred škodlivými účinkami, eliminuje suchosť a krehkosť. Vitamín E zabraňuje vypadávaniu vlasov, chráni vlasy pred voľnými radikálmi a stimuluje rast.

maska ​​proti vypadávaniu vlasov

Vitamín D zabraňuje vypadávaniu vlasov a stimuluje rast vlasov, pomáha lepšie vstrebávať ďalšie zložky pokožky. Vitamíny B6 a B12 zabraňujú výskytu lupín, zlepšujú stav ciev na hlave. Ricínový olej a lopúch už získali povesť vynikajúcich produktov, ktoré majú priaznivý účinok na vlasy: vyživujú, posilňujú a stimulujú rast.
zdroj: takprosto cc

You Might Also Like