Cvičenia na sexy zadoček, ktorý vám budú závidieť všetci !

Pevný, okrúhly, pružný zadok je predmetom pozorovania nielen žien, ale aj mužov, pretože to je časť tela, ktorú považujú za najpríťažlivejšiu!

Koniec koncov, nemôžeme zatvárať oči pred faktom, že prvý dojem je kľúčovým pre každého z nás. Práve preto vás asi neprekvapí fakt, že opačné pohlavie síce túži spoznať našu osobnosť, no najskôr sa zameria na inú časť nášho tela – pevný, okrúhly a pružný zadok je niečo, čo mužov nenechá chladnými .

Keďže teplé dni sa nezadržateľne blížia a vy sa pravdepodobne nechcete spamätať až v prvý júnový deň, kedy je už najvyšší čas vytiahnuť plavky a ísť sa predviesť na kúpalisko či pláž, prinášame vám  zoznam najúčinnejších cvikov, ktoré vaše pozadie zaručene dostanú do tej správnej formy. Na realizáciu týchto cvičení si pokojne vyhraďte maximálne 6 minút vášho  času, keďže každé z nich trvá presne 1 minútu.

brazílsky pop  

Drepy

Nohy rozkročte na šírku ramien a ruky predpažte pred seba. Predstavte si, že pod vami je drevená stolička, na ktorú si idete sadnúť. Uhol v kolenách by mal mať 90 stupňov. V tejto pozícii vydržte 3 sekundy a potom sa vyrovnávajte. Opakujte jednu minútu.

pľuzgiere pre elasticitu hýždia  

Zdvíhanie nohy zo stoja

Postavte sa oproti stene alebo stoličke a rukami sa o ňu oprite. Chrbát držte rovno a vyťahujte striedavo špičku jednej i druhej nohy smerom hore.

mahi nohu pre elasticitu hýždia  

Nožnice

Ľahnite si na brucho. Zdvihnite nohy z podlahy a striedavo ich prekrižujte, jednu cez druhú.

Zdvíhanie nohy dozadu

Dajte sa do východiskovej polohy na štyri a s intenzívnym tempom dvíhajte nohu smerom hore tak, aby vaše stehno a lýtko zvierali pravý uhol. Opakujte 30 sekúnd. Zvyšných 30 robte to isté s druhou nohou.

cvičenie pre zips  

Mostík

Ľahnite si na chrbát a ruky natiahnite pozdĺž svojho tela. Zdvihnite panvu a napnite zadok. Pomaly a precítene vykonávajte pohyb panvy striedavo smerom dole a hore, pričom pri pohybe smerom hore nezabúdajte zadok čo najviac napnúť.

cvičenie pre zips  

Výpady

Zaujmite postoj na šírku ramien a ruky dajte vbok. Dlhým krokom vykročte smerom vpred a došľapujte striedavo najskôr na jednu, potom na druhú nohu, pričom vaše kolená sa pri podrepe nesmú dotknúť zeme.

efektívne cvičenie pre zadok  

Nezabudnite sériu týchto cvičení opakovať každý deň. 6 minút je doba, ktorú si predsa nájde každá z nás. A za ten výsledok to určite stojí. Tak neváhajte a pome do toho!

zdroj: takprosto cc

You Might Also Like