ČIERNA LIMONÁDA: Prírodný detox, bielenie zubov a veľa iných výhod!

Takže čierna malinovka! Už ste o tom niekedy počuli? Teraz sa dozviete všetko. Vďaka aktívnemu uhliu sa stáva čiernou a zdravou. Ďalšou dôležitou súčasťou je citrón, ten má výhody ktoré každý pravdepodobne pozná.

Pokiaľ ide o aktívne uhlie:

odstraňuje toxíny
má účinok proti starnutiu;
je bieliaci -zubná sklovina.

Ale pretože uhlie nie je kompatibilné s určitými liekmi, mali by ste sa poradiť so svojím lekárom, ak pravidelne užívate lieky a chcete začať používať aktívne uhlie.

na recept potrebujeme:

Prísady sú najjednoduchšie, aké nájdete v každej kuchyni:

Šťava z jedného citróna
Jedna alebo dve kapsuly s aktívnym uhlím
Javorový sirup alebo Stevia
ľad
voda

príprava:

Prvá vec, ktorú musíte vytlačiť šťavu z citróna. Potom k nemu pridajte aktívne uhlie (môžete buď z kapsúl, alebo rozdrviť tabletu). Dobre premiešajte . Dajte kocky ľadu do pohára a pridajte trochu vody. Môžete pridať sladidlo, napríklad jednu alebo dve kvapky stévie (alebo dokonca niekoľko kvapiek, ak máte radi veľmi sladké nápoje).

Môžete ozdobiť pohár s plátkom citróna.
Cola a citronové řezy

Čierna limonáda je pripravená! Vychutnajte si tento osviežujúci a lahodný nápoj.

Ďalší tip: pri užívaní aktívneho uhlia sa odporúča piť veľa vody. To je dôvod, prečo je lepšie pridávať drevené uhlie skôr ako kapsuly. Po vypití dostatočného množstva vody zaistíte dobrý obeh aktívnych látok uhlia v tele. Ak vám aj tak uhlie nechutí, v tejto verzii vám bude. Takže táto verzia limonády je skvelým riešením!

zdroj: fithacker ru

You Might Also Like