8 tajných produktov ktoré vám poskytnú neuveriteľnú energiu.

Váš život sa môže zmeniť na hodnotnejší vďaka  jednému objavu. Veľa závisí od toho čo jeme!

Ak budete jesť potraviny bohaté na rôzne vitamíny, minerály a živiny každý deň, budete sa cítiť  oveľa lepšie a vyzerať skvele. Správna výživa je zárukou zdravia .

Tu je 8 super produktov, ktoré vám poskytnú zdravie a bezprecedentnú záľubu. Čo sa odlišuje od zvyšku bežného jedla? Skutočnosť, že v nich je málo kalórií, ale existuje v nich veľa výživných látok.

To znamená, že keď ich budete jesť, dostanete všetko, čo je pre vaše telo najpotrebnejšie.
Zoznámime sa s týmito úžasnými potravinárskymi výrobkami.

Tu sú naše zázraky:
kokosový orech

Produkty pre energyckých ľudí

 1. Prášok z maku
Úžasný koreň z Peru obsahuje vápnik, fosfor, horčík, draslík, vitamín B1, B2, C, E a železo. Pomáha znižovať stres , zvyšovať silu, vytrvalosť a libido. Stačí ju pridať do vaších raňajok, ide dobre dokopy so šťavami, smoothies a do dezertov.

makový prášok

2. Surový kakao organického pôvodu
Čisté kakao je naozaj vynález. V čokoláde obsahujúcej kakao je veľa cukru a škodlivých prísad. Čisté kakao obsahuje antioxidanty, horčík, železo, chróm, mangán, zinok, meď, vitamín C, fosfor.

Je to silný zdroj tryptofánu, ktorý zvyšuje hladinu endorfínov. Nálada bude elegantná, ak do potravín pridáte kakao.

3.  semená Chia
semená sú skladom bielkovín a vlákniny. Táto rastlina rodu Sage je veľmi výživná. Stačí  namočiť semená do vody a vypiť ju, nahradí plnohodnotnú bielkovinu.

4. Kokosová voda
voda vo vnútri mladého kokosu je izotonický nápoj. Je plný elektrolytov a dá sa použiť aj pri transfúzii krvi . V kvapaline vo vnútri kokosu je veľa draslíka, to je v poriadku pre udržanie rovnováhy draslík-sodík v tele.

Kokosová dužina obsahuje kinetín, jedinečný enzým, ktorý zachováva mladosť .Nasýtené tuky, ktoré sú obsiahnuté v kokosovom oleji, sú neuveriteľne užitočné pre pokožku, nervový a imunitný systém.

kokosový orech

 5.  Spirulina
Táto modrozelená riasa je bohatá na chlorofyl a antioxidanty. Pomáha znižovať hmotnosť , reguluje činnosť tráviaceho systému. Okrem iného obsahuje spirulina množstvo železa. Žiadna anémia, budete vždy v dokonalej pohode.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt spirulina

6. Goji bobule
Sú zvyčajne na predaj sušené. Jedná sa o najvýživnejšie bobule na planéte, obsahujú aminokyseliny. Používaním do jedál môžete zabudnúť na zlé videnie a nízku imunitu.

goji bobule

7. Semená a olej
semien a oleja poskytujú vyvážené spektrum aminokyselín a sú bohaté na minerály, ako je fosfor, draslík, horčík, vápnik, železo a mnoho ďalších.Omega-3 kyseliny sú tiež zahrnuté v ich nádhernom zložení, rovnováha mastných kyselín v tele bude stabilná s príjmom oleja. Ak pridáte semená do zeleninového šalátu, bude to oveľa chutnejšie!

8. Ľan
Ľan je úžasný produkt. Či už ide o semená, olej alebo mletý ľan, je  rovnako užitočný. Rastlinné mastné kyseliny omega-3 a rozpustné vlákno budú robiť zázraky z vaším zdravím.Tí, ktorí jedia ľan, nemajú s pokožkou žiadne problémy a kvôli silnému protizápalovému účinku sa infekcie vyhýbajú. Tieto semená môžu byť pridané do každého jedla, čo len zlepší ich chuť.

Tieto obyčajné a dostupné potraviny sú najvýživnejšie, pomôžu vám zostať zdravými a krásnymi.
zdroj: takprosto cc

You Might Also Like