5 cvikov z jogy pre ploché bruško. Cviky, ktoré možno vykonávať v pohodlí domova!

Každý, kto sa niekedy snažil spáliť brušný tuk, vie, že vôbec nie je ľahké docieliť vysnívanú postavu.

Okrem toho tuk prináša nepohodlie, a dokonca má aj vplyv na celkové zdravie. To je dôvod, prečo je potrebné sa ho zbaviť. Ale určité cvičenia nebude stačiť, budete musieť pripojiť správnu diétu, kardio a jogu.

jóga

– účinný spôsob, ako schudnúť brucho. Toto bolo potvrdené všetkými, ktorí ju praktizujú. Svaly veľmi rýchlo posilní, rovnako ako sa zlepší fungovanie vnútorných orgánov v bruchu. Uistite sa, že to skúsite!

1) Pozícia kobry

Ľahnite si na chrbát, položte ruky pod ramená. Nadýchnite sa a zdvihnite telo, narovnajte ruky. Potom sa ohnite v dolnej časti chrbta a v hrudnej oblasti. Vytiahnite krk. Držte túto pozíciu, a potom sa pomaly vráťte dole.

1-2

2) Pozícia člna

Ľahnite si na brucho, pokrčte kolená a zdvihnite nohy. Držte ruky za chrbtom a uchopte členky. Maximálne skrúťte chrbát, zdvihnite panvu a hrudník. Udržte sa v polohe 10-15 sekúnd. Vráťte sa do východiskovej polohy.

2-2

3) Doska

Dlane by mali byť priamo pod ramenami. Trup, zadok a nohy by mali vytvoriť priamku. Panva nie je previsnutá a neprehýba sa v páse. Stiahnite brušné svaly.Vydržte tak dlho, ako dokážete.

3-2

4) Vietor

Ľahnite si na chrbát a relaxujte. Pritiahnite kolená k telu a chodidlá uchopte rukami. V pozícii zotrvajte minútu.

4-2

5) Luk

Ľahnite si na chrbát a položte ruky pozdĺž tela. Nadýchnite sa a pomaly zdvihnite nohy rovno hore. Zdvihnite telo a pokúste sa rukami dotknúť nohou. Vydržte v pozícii 15 sekúnd.

5-2

Vďaka pravidelnému cvičeniu iste už čoskoro uvidíte výsledky! Nezabudnite zdieľať tento článok s priateľmi, aby aj oni mohli vyskúšať tieto skvelé cviky.
zdroj: takprosto cc

You Might Also Like