10 úžasných vychytávok, ktoré by mala robiť každá žena na dennej báze

Každá žena túži po tom, aby celý deň vyzerala krásne a cítila sa sviežo. Vzhľadom k nášmu rýchlemu a hektickému spôsobu života je niekedy náročné starať sa nielen o naše zdravie, ale aj krásu. Keď je reč o skrášľovanie, existuje mnoho tipov a rád, ako na to. Pripravili sme pre vás článok o rôznych kozmetických, aj nekozmetických vychytávkach, ktoré vám pomôžu vyzerať dokonale a krásne po celý deň.

Ošetrenie boľavých chodidiel
Masážou upokojíte vaše boľavé nohy. Zmiešajte 3 kvapky oleja z klinčekov s 3 lyžicami sezamového oleja. Jemne masírujte chodidlá a bolesť by mala byť preč behom 15 minút.

vychytavky1

Prírodný liek na „dvojitú“ bradu
Možno neuveríte, ale ak sa chcete zbaviť dvojitej brady, žujte žuvačky. Žuvanie tvaruje vaše tvárové svaly a navyše žuvačka čistí vaše ďasná a zuby.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt 10 awesome beauty hacks every girl must include in her daily schedule

Keď vám zarastá necht
Namočte boľavý prst v teplej mydlovej vode a nechajte ho tam asi 10-20 minút.Opakujte dvakrát denne. Určite nevynechajte návštevu lekárne a na prst môžete aplikovať krém proti plesniam, alebo antibiotickú masť od lekára.

vychytavky3

Detoxikujte podpazušie a zabráňte rakovine prsníka
Namiesto škodlivých dezodorantov si môžete vyrobiť svoj vlastný, ktorý bude navyše bez toxínov a škodlivých látok. Zmiešajte jablčný ocot, rozmarín a esenciálny olej. Zmes aplikujte do oblasti podpazušia a nechajte uschnúť, potom opláchnite.Tento postup opakujte raz za týždeň a môžete tak minimalizovať riziko vzniku rakoviny prsníka.

vychytavky4

Vyskúšajte na chvíľu vegetariánstvo
Ak na pár dní do stravy zaradíte veľké množstvo zeleniny a ovocia, vaša váha pôjde dole. Navyše podporíte svoj tráviaci systém a dodáte telu potrebné vitamíny a minerály.

vychytavky5

sladkosti preč
Nielenže škodia vašej pleti a celkovo pokožke tela, navyše neprispievajú ani na vašej váhe. Odstráňte z jedálnička všetky sladkosti, sušienky, cukríky, čokoládu  a vyhýbajte sa aj cestovinám. Vaše telo sa vám poďakuje.

vychytavky6

hydratujte pokožku
Vedeli ste, že práve med dodá vašej pokožke potrebnú hydratáciu? Vyskúšajte nejaké domáce masky, medové zábaly a dokonca aj telové mlieka s obsahom medu.Vaša pokožka bude jemná, lesklá a hlavne hydratovaná.

vychytavky7

Vybieľte si zuby pomocou banánovej šupky
Banánovú šupku si priložte na zuby a po dobu jednej minúty šúchajte, ako zo zubnou kefkou. Potom si nechajte šupku na zuboch po dobu 10 minút a potom pomocou suchej zubnej kefky zuby dočistite. Opakujte niekoľkokrát do týždňa.

vychytavky8

Zbavte sa zažltnutých nechtov
Vytvorte si zmes zubnej pasty a citrónovej šťavy. Naneste na  nechtoch a nechajte zaschnúť. Potom nechty prejdite párkrát zubnou kefkou a zažltnutý povlak by mal byť preč.

vychytavky9

Pred spaním si doprajte teplú sprchu
Bez ohľadu na to, ako veľmi ste unavení po celodennej práci, doprajte si pár minút v teplej sprche. Sprchovanie pred spaním zlepšuje kvalitu spánku a navyše sa budete cítiť čisto a sviežo.

vychytavky10
zdroj: wittyfeed.com

You Might Also Like