Zázračná zázvorová maska ​​na vlasy

Zázvor – zázračný koreň plný užitočných látok. Tento produkt sa dlhodobo používa ako liek. Sme zvyknutí robiť si zázvorový čaj na prechladnutie a upokojenie nervového systému.

zázvorová maska ​​na vlasy

 Zistilo sa, že zázvor je tiež skvelý pre domácu starostlivosť o vlasy . Ak používate tento výrobok správne, môžete zabrániť vypadávaniu vlasov a stimulovať ich rast. Chceme sa s vami podeliť o recept na najúspešnejšiu vlasovú masku s koreňa zázvoru. Berte na vedomie, výsledok  je viditeľný po prvej aplikácii.

Maska na rast vlasov so zázvorom

zázvorová maska ​​na vlasy

Budeme potrebovať

koreň zázvoru (4 cm)
1 polievková lyžica medu
1 polievková lyžica olivový olej

postup:

  1. Nadrhneme koreň zázvoru na jemnom strúhadle.zázvorová maska ​​na vlasy
  2. Zmiešame dužinu zázvoru s medom a olivovým olejom.zázvorová maska ​​na vlasy
  3. Rovnomerne rozotrieme masku na pokožku hlavy a masírujeme ju.Zabalíme hlavu vreckom z celofánu . Necháme masku 40 minút pôsobiť, potom dôkladne umyjeme hlavu, venujte zvláštnu pozornosť oblastiam za ušami (je tam citlivá pokožka).zázvorová maska ​​na vlasy

Ak chcete dosiahnuť úžasný efekt, postačí masku používať raz za týždeň po dobu jedného mesiaca. K tomuto magickému lieku môžete pridať niekoľko kvapiek jojobového esenciálneho oleja . Odporúča sa tiež použiť kokosový olej na koncoch vlasov pred spaním , dvakrát do týždňa bude stačiť, aby sa zabránilo lámaniu končekov. Zdieľajte tento užitočný článok so svojimi priateľkami, pravdepodobne budete chcieť vyskúšať tento ľudový prostriedok.

zdroj: sovkusom ru

You Might Also Like