TÁTO ÚŽASNÁ MASKA ​​ODSTRÁNI VRÁSKY, PEHY A PIGMENTOVÉ ŠKVRNY!

Chemikálie na čistenie pokožky tváre, ktoré bojujú proti veku, vráskam alebo pehám, nie sú veľmi dobré a zdravé. Obsahujú veľa chemikálií a môžu spôsobiť viac škody ako úžitku.

V tomto článku vám predstavíme prirodzený spôsob, ako získať hladkú a bezchybnú pleť. Táto domáca maska ​​sa skladá z dvoch jednoduchých a cenovo dostupných prísad: ovsené vločky a citrón.

Piling_3

Tmavé škvrny a pigmentové škvrny sa objavujú na neobvyklých miestach na tele vrátane tváre.

Tento problém sa môže zhoršiť negatívnymi environmentálnymi faktormi, vystavením slnku, hormonálnou nerovnováhou a nesprávnym výberom životného štýlu.

Ovesné vločky sú vynikajúce na zlepšenie črevnej flóry a sú tiež ideálne pre vašu pokožku. Je to vynikajúci prostriedok: čistí póry a absorbuje všetky nečistoty a zvyšky a vyživuje vašu pokožku.

Citrónová šťava odstraňuje pigmentové škvrny a pehy, zjemňuje pokožku a odstraňuje prebytočný olej z pokožky. Pevne uzatvára póry a zabraňuje prenikaniu nečistôt.

Citrón je bohatý na vitamín C, ktorý je silným antioxidantom. To tiež robí menšie vrásky menej viditeľné, pretože stimuluje produkciu kolagénu.

 

Toto je vynikajúca kombinácia. Dôkladne vyčistí vašu pokožku, výsledky sa objavia takmer okamžite.

potrebujeme:

Šťava z jedného veľkého citróna.
Ovsené vločky.

Spôsob prípravy :

Zmiešajte tieto zložky do homogénnej zmesi.

Pred aplikáciou masky očistite tvár, potom naneste ovsenú masku a nechajte masku na tvári najmenej 20 minút. Potom opláchnite vodou.

Všimnite si, že pigmentové škvrny, tmavé škvrny a pehy začnú miznúť veľmi skoro a pokožka tváre bude čistejšia ako kedykoľvek predtým!

Zdroj: fithacker ru

 

You Might Also Like