Nápoj, ktorý vám zaručí mladosť a pomôže pri spálení brušného tuku

Existuje nápoj ktorý vám pomôže nie len zhodiť zopár kýl, ale vám navráti zdravie a prečistí organizmus.Ak vás ťaží nadmerné množstvo tuku v okolí brucha a pásu, určite ste už vyskúšali množstvo spôsobov, ako urýchliť chudnutie, aby ste sa toho tuku zbavili.

S týmto nápojom by ste mali začať každý deň ráno. Nepotrvá dlho a spozorujete na sebe, ako vám tuk postupne ubúda. Navyše, tento nápoj vám nielenže pomôže schudnúť, ale dokonca je na rozdiel od mnohých ostatných nápojov aj chutí!

Potrebujeme na nápoj:

1 stonka zeleru
1 stredne veľká uhorka
3 plátky ananásu (zhruba 150 gramov)
šálka petržlenovej vňate (zhruba 150 ml)

Príprava:

Zeleninu a ovocie poriadne poumývame. Ošúpte ananás, nakrájajte ho na plátky a tiež umyte všetku ostatnú zeleninu. Uhorku nešúpte, len ju dôkladne umyte v octovej vode alebo vo vode so sódou bikarbónou a nakrájajte ju na kolieska. Zeler a petržlen nakrájajte na menšie kúsky. Všetky  suroviny vložte do mixéra a dôkladne ich rozmixujte. Ak je to príliš husté, dolejte trocha čistej vody.

Ako ho užívať:

Takto pripravený nápoj si pripravte a vypite ráno hneď po zobudení na prázdny žalúdok. Uistite sa, že ho vypijete najneskôr do 15 minút po jeho vyrobení. Neskôr už totiž dochádza k rozkladu dôležitých enzýmov.

Robte to každý deň počas jedného týždňa.

Po 7 dňoch začnete hlavne v oblasti svojho brucha a pásu pozorovať veľký rozdiel.

Ako to funguje:

Za svoje úžasné účinky vďačí tento nápoj viacerým faktorom.

Zeler má extrémne málo kalórií. Pohár nasekaného zeleru má iba 15 kalórií. Na jednu stonku je to zhruba 10 kalórií. Na druhej strane má veľa vlákniny, ktorá spomaľuje nárazové vstrebávanie kalórií z iných potravín a predchádza tak tvorbe tukových zásob tela.

Uhorka je na tom podobne. Obsahuje až 95% vody, vlákninu a mnohé dôležité vitamíny, minerály a iné látky, ktoré stimulujú metabolizmus.

Petržlen má diuretické účinky a podporuje vyplavovanie nahromadenej tekutiny z tela. Totižto, veľká časť z toho, čo sa javí ako telesný tuk, je iba nahromadená voda.

Ananás zasa obsahuje enzým bromelain, ktorý detoxikuje telo od toxínov, ktoré sú zvyčajne akumulované v tukoch. No a keď nie sú v tele toxíny nie je potom ani potreba pre tukové tkanivo, ktoré by ich odizolovalo od tela.

K tomuto receptu by sme mali pridať aj primeraný pohyb a vyváženú stravu, ak sa chceme tuku zbaviť na trvalo. Vážme si svoje telo a doprajme mu to čo je preň prospešné!

zdroj: fithacker ru

You Might Also Like