Ako sa zbaviť vačkov pod očami

Keď sa pozriete do očí človeka, môžete pochopiť, čo je v jeho srdci a nielen to… Oči ukážu všetko a hlavne únavu, nedostatok spánku a vypitých pohárov vody. Každá žena bojuje s tým, ako môže: pomocou tónovacieho krému, korektora, reklamovaných náplastí a drahých krémov.

prostriedky pre vrecká pod očami

Vedeli ste, že sa môžete zbaviť vačkov a tmavých kruhov pomocou toho, čo máte v kuchyni? Pripravili sme vynikajúci výber prírodných prostriedkov, vďaka čomu budú vaše oči vždy sršiť krásou. A s ušetrenými peniazmi si môžete zakúpiť vysokokvalitnú riasenku, aby ste zdôraznili ich bezchybnosť.

Opatrenia na vačky pod očami

  1. Harmančekprostriedky pre vrecká pod očami1 polievková lyžica sušený harmanček naliať 1 pohár vriacej vode, lúhujeme 5 minút. Počkajte, kým sa roztok ochladí, a použite ho na umývanie alebo máčanie pod očami.
  2. Uhorkaprostriedky pre vrecká pod očamiUmiestnite 2 okrúhlé plátky uhorky do studenej vody na 10 minút. Dajte sa do pohodlnej pozície a dajte plátky na zatvorené oči, použite do 10 minút.
  3. Čajové vreckáprostriedky pre vrecká pod očamiNepokúšajte sa vyhadzovať použité čajové vrecká, používajte ich na vačky pod očami. Počkajte, kým  nevychladnú. Tento liek pomáha zmierniť zápal a bojuje s infekciami.
  4. Vodaprostriedky pre vrecká pod očamiAk sa vaše oči rýchlo unavia, sčervenajú a vaše oči sa zakalujú, nezabudnite venovať pozornosť množstvu vody, ktorú vypijete denne. Tieto príznaky naznačujú, že do tela prímate nedostatočné množstvo tekutín.
  5. Lyžičkyprostriedky pre vrecká pod očamiVložte 2 čajové lyžičky do pohára ľadovej vody. Keď vychladnú, držte ich pod očami. Len čo sa lyžice zahrejú, vráťte ich späť do pohára studenej vody. Opakujte postup, kým sa zbavíte opuchu.
  6. Teplé mlieko s medomprostriedky pre vrecká pod očamiMed má vynikajúce antibakteriálne vlastnosti. S touto nezvyčajnou zmesou môže byť konjunktivitída dokonca vyliečená. Zmiešajte med s teplým mliekom (v rovnakých pomeroch), homogénna kvapalina sa môže použiť vo forme očných kvapiek na zmiernenie podráždenia.
  7. Jablkový ocetprostriedky pre vrecká pod očamiRozpustite 1 lyžicu octu v pohári teplej vody, namočte vatu do tekutiny a utrite oči.

    prostriedky pre vrecká pod očami

Tieto jednoduché recepty vám pomôžu vyrovnať sa so sčervenaním, podráždením, tmavými kruhmi a opuchmi očí.

zdroj: sovkusom.ru

You Might Also Like